• 2% pre MŠ

• 2% DANE

Milí rodičia a priatelia školy,

pomôžte nám skvalitniť výchovno-vzdelávací proces v materskej škole darovaním 2% z dane!

Zákon Vám umožňuje darovať 2% zo svojich daní z dane príjmov neziskovej organizácii, ako je aj našemu  Občianskému združeniu Kuchynčánek. Tento dar Vás nič nestojí, pretože daň by ste inak odviedli štátu. Vaše 2% pre nás znamenajú prejavenie dôvery a podporu v rozvíjaní našich aktivít v prospech Vašich detí. Využite možnosť rozhodnúť o Vašich 2%!

Finančné prostriedky budú použité na

• skvalitnenie výchovno-vzdelávacieho procesu na škole,
          • skvalitnenie vybavenia materskej školy.

Vyhlásenie a potvrdenie o zaplatení dane bude dostupné v materskej škole a na webovej stránke materskej školy.

Ak sa rozhodnete darovať nám 2% zo svojich daní z príjmu, investujete do svojich detí a tak spoločne urobíme našu materskú školu krajšou a lepšou.

ĎAKUJEME!

Vyhla_V2Pv21_1_MSKUCHYNA.pdf